regiontatry
Majówka
Karkonosze, droga na Szrenicę

Urlop w górach!

Jeśli wypoczynek w Polsce, to tylko w górach! Pewnie mieszkańcy Międzyzdrojów, Giżycka bądź pięknych miasteczek zlokalizowanych na obszarze Borów Tucholskich w zupełności nie zaakceptują takiej opinii, lecz prawda jest taka, że w zasadzie polskie góry są najpiękniejsze.
wycieczka kajakiem

Gdzie spędzić niezapomniany urlop na początku maja?

Pewnie nie powiem nieprawdy, jeżeli rzeknę, że aktualnie ludzie w Polsce uwielbiają majówkę. Uważam, iż te majowe dni to niezwykła okazja na to, aby nareszcie odpocząć, zrelaksować się, najzwyczajniej naładować trochę akumulatory - do wakacyjnego urlopu. Chcę szczególnie polecić tutaj złożenie wizyty na Mazurach. Przecież Mazury to z całą pewnością jedna z najświetniejszych krain leżących na obszarze naszego kraju. To ogólnie wspaniałe, że Mazury leżą na terytorium naszego kraju - a nie zawsze tak było!
Plaża i morze, Niechorze

Jak tanio i dobrze spędzić weekend majowy?

Wielkimi krokami zbliża się majówka – okazja do wyjazdu, wypoczynku oraz świetnej zabawy. Niektórzy z nas wyjadą za granicę, inni pojadą w góry oraz nad polskie morze. Jednak ponad 50 proc. z nas postanowi te wolne dni spędzić w mieście. Jak więc tanio i dobrze spędzić majówkę?
Podróże z dzieckiem

Kierunki podróży w Polsce na weekend majowy 2013

Gdy planujemy podróż na długi weekend majowy 2013 może zaskoczyć nas bogactwo oferowanych propozycji. Nie wolno tylko zapomnieć o wcześniejszych rezerwacjach, z tego względu że okres ten jest zazwyczaj bardzo zatłoczony. Najczęściej aktualne są podróże w granicach kraju, aczkolwiek popularne są także wyjazdy za granicę. Niektóre pary chcą spędzić ten weekend we dwoje. Niekiedy biura podróży posiadają oferty skierowane właśnie dla takich osób.
Kompleks Włodarz

Majówka szlakami Dolnego Śląska

Decyzję o wyjeździe na weekend majowy często podejmujemy w pośpiechu i w ostatniej chwili. Wówczas pojawia się dylemat, związany z wyborem konkretnego miejsca. Przedstawiamy kilka pomysłów na spędzenie majówki na Dolnym Śląsku.
Siedlisko Morena

Majówka - pomysł na wypoczynek

Nadchodzi wyczekiwany weekend majowy. I choć w tym roku przyniesie nam tylko 3 dni urlopu, to warto je wykorzystać i wyruszyć na majowy szlak. Kilka urzędowo wolnych od pracy dni w połączeniu z wiosenną aurą okazuje się doskonałą okazją do ciekawych wyjazdów za miasto.
Młyn Klekotki

Majówka w Młynie Klekotki

Klekotki to raj dla tych, którzy cenią sobie relaks i odpoczynek na łonie natury. Nieskażone masową turystyką tereny pozwalają na bliski kontakt z przyrodą oraz regionalnym folklorem. Położony w tej okolicy ekskluzywny hotel Młyn Klekotki resort & spa łączy wysoki standard usług z atmosferą wiejskiej sielanki.
Majówkowym piknikom i rowerowym wycieczkom towarzyszy klangor żurawi, szum rzeki i zapach lasu. Po odpoczynku na łonie natury goście zrelaksują się w odrestaurowanych XVII-wiecznych wnętrzach, skorzystają z zabiegów SPA, spróbują tradycyjnych potraw, a nawet nauczą się piec chleb według regionalnych receptur.
Siedlisko Morena

Weekend majowy na Mazurach

Weekend majowy tuż-tuż. Nadchodzą długo oczekiwane wolne, ciepłe i zielone dni. Można powiedzieć, że są to przedwczesne, choć krótkie, wakacje. To czas wolny od pracy, a więc czas, kiedy można dobrze wypocząć i zrelaksować się. Wiele osób stara się spędzić majówkę poza domem, wybierając się w podróż nad polskie morze, góry czy jeziora.